Historia

NZOZ Vita jest firmą z wieloletnimi tradycjami rodzinnymi

Przychodnię, która działała w Kozłowicach od wielu lat prowadził samodzielnie Franciszek Niesłony - lekarz z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki nad całymi rodzinami. Jako firma istniejemy od 2002 r. dzięki zaangażowaniu Małgorzaty Niesłony - lekarza pediatry i specjalistce medycyny rodzinnej, która również rozpoczęła przyjęcia dzieci i dorosłych.

Zdjęcie budynku NZOZ VITA w Kozłowicach

Ze względu na zwiększającą się liczbę pacjentów, również najmłodszych, otworzyliśmy drugą przychodnię firmy NZOZ Vita. Nowoczesny ośrodek powstał w Oleśnie przy ul. Krasickiego 2 wraz z Gabinetem Ginekologiczno - Położniczym prowadzonym przez Piotra Niesłonego. Od tego czasu staramy się otaczać fachową opieką coraz większą liczbę rodzin.

Jako firma rodzinna bardzo cieszymy się, że tradycje rodzinne podtrzymywane są nadal. Podobnie jak dziadek i rodzice, najstarsza córka Małgorzaty i Piotra Niesłony - Emilia Łysy ukończyła studia medyczne w 2019 roku i została rezydentem medycyny rodzinnej naszego ośrodka.

Syn - Dominik Niesłony również został lekarzem. W 2022 roku ukończył studnia medyczne i w chwili obecnej kończy staż lekarski w Łodzi. Śladem medycyny podąża także młodsze rodzeństwo- Filip Niesłony i Zuzanna Niesłony.

Zdjęcie pracowników VITA przed budynkiem NZOZ

do góry