Strona główna/Usługi Prywatne/Gabinet ginekologiczno-położniczy

Gabinet ginekologiczno-położniczy

Lekarz Piotr Niesłony w gabinecie ginekologiczno-położniczym Vita

Nasza placówka to profesjonalny gabinet ginekologiczno-położniczy, w którym stawiamy na komfort, troskę o pacjentki oraz najnowsze osiągnięcia medycyny. Specjalizujmy się w opiece nad kobietami we wszystkich fazach ich życia - od okresu dojrzewania przez wiek rozrodczy aż po menopauzę.

Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki ginekologiczno-położniczej, opartej na wiedzy naukowej i empatii wobec pacjentek. Chcemy, aby każda wizyta w naszym gabinecie była komfortowa, bezpieczna i pełna zaufania.

Nasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

  • Badania ginekologiczne: Regularne badania ginekologiczne są kluczowe dla dbania o zdrowie kobiety. Wykonujemy dokładne badania w celu monitorowania stanu zdrowia narządów płciowych.
  • Badania cytologiczne: Pomagamy we wczesnym wykrywaniu zmian przedrakowych oraz raka szyjki macicy poprzez przeprowadzanie skriningowych badań cytologicznych. Istnieje możliwość pobrania płynnej cytologii wraz z diagnostyką w kierunku wirusa HPV.
  • Opiekę w ciąży: Zapewniamy kompleksową opiekę położniczą dla kobiet w ciąży, obejmującą profesjonalne badania usg, monitorowanie stanu zdrowia matki i dziecka oraz przygotowanie do porodu. Ciąża to wyjątkowe dziewięć miesięcy, podczas których potrzebna jest szczególna opieka i dbałość o zdrowie przyszłej mamy. Nie ma nic gorszego niż niepewność i obawy, które z niej wynikają, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Przekonasz się o tym podczas wizyty, która przebiegnie w bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze.
  • USG 3D - obrazuje nie tylko przekroje anatomiczne, ale również zewnętrzną powierzchnię ciała płodu. Dzięki temu można zobaczyć wygląd twarzy dziecka, precyzyjnie ocenić budowę serca czy kończyn. Możliwość wykonania badania zależy od ułożenia płodu oraz ułożenia innych struktur. Czasami nie jest możliwe zobrazowanie twarzy dziecka ze względu na obrócenie się maluszka w drugą stronę lub bardzo bliskie przyleganie rączek, pępowiny lub łożyska.
  • Test NIFTY - to nieinwazyjny prenatalny test przesiewowy (lub badanie przesiewowe DNA bezkomórkowego) przeznaczony dla kobiet w ciąży, pozwalający ocenić ryzyko urodzenia się płodu z pewnymi nieprawidłowościami chromosomowymi, wadami genetycznymi. Jest to bezpieczny i nieinwazyjny dla dziecka test. Wszystko czego potrzeba do wykonania badania to pobranie krwi matki.
  • Diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych: Specjalizujemy się w diagnozowaniu i leczeniu różnego rodzaju schorzeń ginekologicznych, takich jak infekcje czy zaburzenia miesiączkowania oraz wykrywaniu zmian patologicznych takich jak mięśniaki, polipy, torbiele.
  • Poradnictwo antykoncepcyjne: Doradzamy w wyborze odpowiedniej metody antykoncepcji, uwzględniając preferencje i potrzeby pacjentek.
  • Doradztwo w okresie menopauzy: Oferujemy wsparcie i leczenie dla kobiet przechodzących przez okres menopauzy, pomagając w radzeniu sobie z jej objawami.
  • Badanie piersi: Wykonujemy badanie USG piersi celem wykrycia ewentualnych zmian.

Nasz gabinet

Nasz nowoczesny i przyjazny gabinet został zaprojektowany z myślą o komforcie pacjentek. Zapewniamy dyskretną i przyjazną atmosferę, gdzie pacjentki mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzony jest przez doświadczony personel medyczny. Lekarz Piotr Niesłony to wykwalifikowany specjalista ginekologii oraz położnictwa który posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wraz z położnymi dba o indywidualne potrzeby każdej pacjentki.

Lekarz Piotr Niesłony

Stawiamy na wysoką jakość opieki medycznej i regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Bez względu na to, co sprowadza Cię do poradni ginekologiczno-położniczej, umów się na wizytę, a my zadbamy o resztę.

Kontakt

Jeśli chciałabyś umówić się na wizytę lub masz pytania dotyczące naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić pod numer telefonu +48 606769456. Twoje zdrowie i komfort są naszym priorytetem!

Cennik usług medycznych

Poniżej prezentujemy cennik obowiązujący w naszym gabinecie.

Cennik usług medycznych w Gabinecie Ginekologiczno- Położniczym
Nazwa usługi Cena
Badanie ginekologiczne 250 zł
Badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii* 300 zł
USG położnicze w 13, 20 tygodniu ciąży 250 zł
Zapis KTG 100 zł
USG piersi (wykonane w I fazie cyklu- po miesiączce) 200 zł
Test NIFTY 1 900 zł

 * Cytologia szkiełkowa opłacona jest w ramach badania ginekologicznego z pobraniem, cytologię cienkowarstwową do laboratorium dostarcza i opłaca pacjentka. 

Standardowy czas wizyty to 20 minut. Czas USG piersi również zajmuje 20 minut. Jeśli jesteś zainteresowana badaniem ginekologicznym oraz USG piersi poinformuj o tym w trakcie rejestracji. Czas takiej wizyty wynosi 40 minut.

do góry